Dziś, w Niedzielę Palmową odbył się konkurs na Najbogatszy w Tradycje Stół Wielkanocny 2019. Do konkurencji zaproszono sołectwa, koła gospodyń wiejskich, rady parafialne oraz organizacje pozarządowe. Konkurs miał miejsce w Dolnobrzeskim Ośrodku Kultury. Więcej w przyszłym wydaniu Kuriera Gmin. [video width="320" height="576" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/04/video-1555244347.mp4"][/video] [video width="320" height="576" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/04/video-1555244380.mp4"][/video]
Komentarze