Reklama

Nowoczesne laptopy trafiły do szkół w gminie Wińsko

04/02/2025 11:13

Gmina Wińsko otrzymała do nieodpłatnego użyczenia 30 nowoczesnych laptopów przekazanych przez Ministra Cyfryzacji za pośrednictwem Naukowej Akademickiej Sieci Komputerowej – Państwowego Instytutu Badawczego (NASK-PIB).

Sprzęt został rozdysponowany pomiędzy Szkołę Podstawową w Krzelowie oraz Szkołę Podstawową w Orzeszkowie, gdzie będzie służył uczniom podczas zajęć edukacyjnych.

Nowe urządzenia otwierają przed szkołami szersze możliwości prowadzenia lekcji informatyki oraz innych przedmiotów wykorzystujących technologie cyfrowe. Dzięki nim uczniowie zyskają dostęp do nowoczesnych narzędzi edukacyjnych, rozwijając swoje kompetencje cyfrowe i ucząc się w bardziej interaktywny sposób.

fot. Wińsko

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 04/02/2025 11:16
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości