Być może już 26 kwietnia nastąpi otwarcie tak długo oczekiwanej obwodnicy. Główny Inspektor Nadzoru Budowlanego dał warunek- postawienie znaków ograniczenia prędkości na dwóch odcinkach- z 70 na 40 km/h oraz z 90 na 70 km/h. Ograniczenia będą obowiązywały do czasu ustawienia ekranów dźwiękoszczelnych. Więcej na ten i inne ważne tematy przeczytasz w Kurierze Gmin. Nowe i ubiegłe wydania dostępne są na eprasie. [video width="720" height="416" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/04/video-1555685959.mp4"][/video]
Komentarze