Reklama

Obwodnica już otwarta! Relacja wideo z uroczystości

26/04/2019 12:28
Otwarcie drogi zaplanowano na 26 kwietnia (piątek), na godzinę 11.30. Droga miała być otwarta już 30 marca, jednak termin wydłużył się, bo Wojewódzki Inspektor Nadzoru Budowlanego nie wyraził zgody na odbiór. Spór toczył się między firmą, która budowała drogę - Berger Bau - a urzędnikami. Chodziło o nasadzenia krzewów i wysokość ekranów. Skargę złożył jeden z mieszkańców. [video width="320" height="576" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/04/video-1556272074.mp4"][/video] [video width="320" height="576" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/04/video-1556272040.mp4"][/video] [video width="320" height="576" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/04/video-1556272004.mp4"][/video] [video width="320" height="576" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/04/video-1556271967.mp4"][/video] Więcej w gazecie.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości