Otwarcie drogi zaplanowano na 26 kwietnia (piątek), na godzinę 11.30. Droga miała być otwarta już 30 marca, jednak termin wydłużył się, bo Wojewódzki Inspektor Nadzoru Budowlanego nie wyraził zgody na odbiór. Spór toczył się między firmą, która budowała drogę - Berger Bau - a urzędnikami. Chodziło o nasadzenia krzewów i wysokość ekranów. Skargę złożył jeden z mieszkańców. [video width="320" height="576" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/04/video-1556272074.mp4"][/video] [video width="320" height="576" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/04/video-1556272040.mp4"][/video] [video width="320" height="576" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/04/video-1556272004.mp4"][/video] [video width="320" height="576" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/04/video-1556271967.mp4"][/video] Więcej w gazecie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze