Już 19 stycznia w Dolnobrzeskim Ośrodku Kultury odbędzie się Koncert Muzyki Świata.
Koncert Muzyki Świata! To kolejny z serii koncertów pod hasłem od Operetki po Hity Muzyki Estradowej. W tę Muzyczną podróż zabierze Nas wyjątkowa, 10 osobowa grupa muzyków i solistów pochodząca z różnych krajów Europy. Wyjątkowe aranże , nieznane dotąd wersje znanych i uwielbianych utworów usłyszymy i zobaczymy na żywo !!! Artyści zaprezentują między innymi Libertango ( Akordeon) , Arie ze Skrzypka na dachu, hity operetkowe, muzykę z filmu "Piraci z Karaibów" oraz " Zapach Kobiety", Piosenkę Francuską ( Edith Piaf ) Ujmujące Ballady Gruzińskie jak i Włoskie przeboje w wiązance Volare, My way i wiele innych, które pozostaną niespodzianką do dnia koncertu. Czas : 110 min. plus bis.
Zespół Adam Wojtasik Band w składzie : Adam Wojtasik (Lider Band) - Saksofony, Marcin Janiszewski - fortepian, Karol Kozłowski - bas, Adam Zgrajka - perkusja, Sławomir Badowski - gitary, Aleksandra Budziarska - skrzypce, Joanna Dzidowska - wiolonczela, Soliści : Ksenia Shaushyshvili - Sopran (Gruzja), Sławomir Olgierd Kramm - Baryton, Andrij Melnyk - akordeon (Ukraina).
KUP BILET

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze