Reklama

Odśpiewali hymn przed pałacem w Brzegu Dolnym i przyjechali do Wołowa

11/11/2018 13:28
Motocykliści świętujący 100-lecie Niepodległości zebrali się przed pałacem w Brzegu Dolnym gdzie odśpiewali hymn Polski. Swoją podróż rozpoczęli jednak wcześniej na dolnobrzeskim parkingu przy Intermarche, a zakończyli ją w Wołowie na parkingu PKS-u. W obchodach Święta Niepodległości wzięło udział ponad 220 motocykli. Pierwsza część relacji foto i wideo -> kuriergmin.pl/z-powiatu/zbiorka-motocyklistow-z-okazji-swieta-niepodleglosci-wideo/ [video width="576" height="320" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2018/11/video-1541932972.mp4"][/video] [video width="576" height="320" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2018/11/video-1541934022.mp4"][/video] [video width="576" height="320" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2018/11/video-1541937247.mp4"][/video] [video width="576" height="320" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2018/11/video-1541937946.mp4"][/video]
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości