Do tragicznego zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 11 w Brzegu Dolnym.
Ze wstępnych informacji, do których dotarliśmy wynika, że pod kołami pociągu zginęła kobieta i jej dziecko. Na miejscu pracują wszystkie służby. Ruch pociągów został wstrzymany.
Przypomnijmy, że kilka lat temu w Brzegu Dolnym doszło do podobnej tragedii. Z naszych informacji wynika, że kilka tygodni temu w podobny sposób na swoje życie targnęła się inna młoda kobieta.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
*Nie około godz. 11.00 tylko około 9.00, pociąg, pod który rzuciła się kobieta, wyjechał z Brzegu Dolnego równo o godzinie 9.00.*
ale ja żyje przecież
brzeg dolny i wszystko jasne
Znawca.... Od dupy strony haha
Przecież one nie były z brzegu, matołku
Straszna tragedia nie widziały że pociąg jedzie ?Pewnie się gdzies spieszyły ....Smutne ;(
samobujstwo...o czym mówisz.
Mama i corka ?Jeju...Straszna tragedia ...
samobójstwo?
Jeju tak myślisz?straszne :(
Fajny pomysł mi babka podsunęła
Udało się?
ta kobieta zamordowal a
*Nie około godz. 11.00 tylko około 9.00, pociąg, pod który rzuciła się kobieta, wyjechał z Brzegu Dolnego równo o godzinie 9.00.*
ale ja żyje przecież
brzeg dolny i wszystko jasne