Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wołowie od wczoraj jest nieczynny. Przez najbliższe dni na miejscu ćwiczy wojsko.
Na hali przy ulicy Panieńskiej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wołowie od wczoraj trwają ćwiczenia wojskowe z zarządzania kryzysowego. W związku z tym wszystkie zajęcia pozostają odwołane do czasu zakończenia ćwiczeń. Hala pozostaje nieczynna od 30. Września do dnia 4. Października. Wejście na teren OSiRu pozostaje surowo zakazane, a cały obiekt ogrodzony jest specjalnym płotem drucianym.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze