25 listopada w Zespole Szkół Zawodowych odbyła sie ostatnia w tym roku akcja poboru krwi dla potrzebujących pod hasłem "Krwiodawcy Mikołajami".
W tym dniu wielu krwiodawców i chętnych mogło honorowo oddać krew dla potrzebujących, ratując tym samym ich zdrowie i życie. W akcji zarejestrowało się 45 osób, ale krew oddało 36, zasilając Regionalne Centrum Krwiodawstwa 16 litrami drogocennego płynu.
Podczas piątkowej akcji, zbierane były czekolady dla najmłodszych dzieci z Ukrainy, będących pod pieczą Dolnośląskiej Fundacji "Przystanek".
Kolejne wydarzenie krwiodawcze już w roku 2023. Pierwsza akcja w dolnobrzeskiej Zetce 27 stycznia.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze