Reklama

Ostatnia w tym roku akcja poboru krwi za nami

11/12/2022 09:49

25 listopada w Zespole Szkół Zawodowych odbyła sie ostatnia w tym roku akcja poboru krwi dla potrzebujących pod hasłem "Krwiodawcy Mikołajami".

W tym dniu wielu krwiodawców i chętnych mogło honorowo oddać krew dla potrzebujących, ratując tym samym ich zdrowie i życie. W akcji  zarejestrowało się 45 osób, ale krew oddało 36, zasilając  Regionalne Centrum Krwiodawstwa 16 litrami drogocennego płynu.

Podczas piątkowej akcji, zbierane były czekolady dla najmłodszych dzieci z Ukrainy, będących pod pieczą Dolnośląskiej Fundacji "Przystanek". 

Kolejne wydarzenie krwiodawcze już w roku 2023. Pierwsza akcja w dolnobrzeskiej Zetce 27 stycznia.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości