Do redakcji rozdzwoniły się telefony i poprzychodziły maile z prośbą o interwencje w sprawie padniętych ryb w stawie przy Zespole Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym.
Zdjęcia są zatrważające, są na nich padnięte ryby i jak dowiedzieliśmy się od mieszkańca miasta, Zakład Gospodarki Komunalnej oraz Urząd Miasta byli już w grudniu informowani o martwych rybach. Czy coś z tym zrobiono? Chyba nie, ponieważ ryby nadal umierają. Jeden z czytelników twierdzi, że ryby były już wybierane przez ZGK. Inny boi się, że w kolejnych stawach też padną.
Wysłaliśmy zapytanie prasowe do Urzędu oraz Zakładu Gospodarki Komunalnej, aby wyjaśnić tę sprawę.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze