Reklama

Padnięte ryby w stawie. Co się stało?

02/01/2024 09:11

Do redakcji rozdzwoniły się telefony i poprzychodziły maile z prośbą o interwencje w sprawie padniętych ryb w stawie przy Zespole Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym.

Zdjęcia są zatrważające, są na nich padnięte ryby i jak dowiedzieliśmy się od mieszkańca miasta, Zakład Gospodarki Komunalnej oraz Urząd Miasta byli już w grudniu informowani o martwych rybach. Czy coś z tym zrobiono? Chyba nie, ponieważ ryby nadal umierają. Jeden z czytelników twierdzi, że ryby były już wybierane przez ZGK. Inny boi się, że w kolejnych stawach też padną. 

Wysłaliśmy zapytanie prasowe do Urzędu oraz Zakładu Gospodarki Komunalnej, aby wyjaśnić tę sprawę. 

 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości