Paweł Czarny został dziś odwołany z funkcji prezesa ZGK. Wczoraj cały zarząd spółki nie dostał absolutorium
Została też odwołana Rada Nadzorcza. To decyzja nowego burmistrza Ireneusza Fury. P. Czarny od dawna budził kontrowersje, a zwłaszcza fatalny wynik spółki. Od lipca mieszkańców czekają kolejne podwyżki za wodę, a dług spółki rósł.
Stanowisko po Czarnym obejmie ponownie Arkadiusz Łuczak, jak się dowiedzieliśmy nieoficjalnie. W Radzie Nadzorczej z kolei miejsce znalazł Bartosz Granat, obecnie jeszcze prezes PGK Wołów. Ta decyzja wynika z jego doświadczenia i wykształcenia, które potrzebne jest w obejmowaniu posad w RN.
Przed ZGK w Brzegu Dolnym wiele wyzwań w tym przede wszystkim zatrzymanie rosnącego długu. Były już prezes Paweł Czarny nie poradził sobie z jej zarządzaniem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
WOŁÓW ŻĄDZI!!!
Nadchodzi czas, gdy ktoś rozsądny wykupi większość udziałów w tym - pożal się Boże - niezależnym tygodniku. Wówczas notorycznie okłamywany lud miasteczka nad Juszką dowie się, jakie to asy zarządzają biedną gminą. P. Czarny dostawał ca. 120 000 pln za rok prezesowania. Dwóch panów w Wołowie, robiąc razem to samo co dolnobrzeskie ZGK brało łącznie 720 000 pln pensji tj. 6 razy więcej. Ale według kuriera jeden z nich jest "wykształcony i doświadczony". Gdyby nie okrągłe 1000000 pln, które gmina dała na poratowanie PGK w 2022 roku, strata oscylowała by w okolicach 1 350 000 pln. Jednakże zmanipulowany i ogłupiony lud Wołowa głosuje dwoma rękami na układ... O tempora o mores...
A drugi .????
kto to ku... pisze, kto jest autorem tych wypocin? Pseudo niezależna gazeta nie ma odwagi ujawniać autorów tekstów.. Rzadko odwiedzam ten portal, bo jest niezmiennie stronniczy i nierzetelny. Mam nadzieję, że tak jak ptaszki donoszą, już niedługo redakcja najwyższej "fachowości i rzetelności" dziennikarskiej będzie przejęta i wreszcie będzie spełniać swoją nadrzędną funkcję - informować społeczeństwo..
WOŁÓW ŻĄDZI!!!
Nadchodzi czas, gdy ktoś rozsądny wykupi większość udziałów w tym - pożal się Boże - niezależnym tygodniku. Wówczas notorycznie okłamywany lud miasteczka nad Juszką dowie się, jakie to asy zarządzają biedną gminą. P. Czarny dostawał ca. 120 000 pln za rok prezesowania. Dwóch panów w Wołowie, robiąc razem to samo co dolnobrzeskie ZGK brało łącznie 720 000 pln pensji tj. 6 razy więcej. Ale według kuriera jeden z nich jest "wykształcony i doświadczony". Gdyby nie okrągłe 1000000 pln, które gmina dała na poratowanie PGK w 2022 roku, strata oscylowała by w okolicach 1 350 000 pln. Jednakże zmanipulowany i ogłupiony lud Wołowa głosuje dwoma rękami na układ... O tempora o mores...
A drugi .????