Reklama

Pękła rura, woda leci już kilka dni

31/03/2019 19:02
W Brzegu Dolnym idąc w stronę mostu kolejowego, przy głównym gazociągu na miasto można zobaczyć pękniętą rurę. Woda w tym miejscu leci już od trzech dni. Miejsce to znajduje się tylko ok. 100 metrów od mostu. Widać, że nikt jeszcze nie interesował się awarią, a woda leci. Czy mieszkańcy mają płacić za straty? [video width="320" height="576" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/03/video-1554051061.mp4"][/video] [video width="320" height="576" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/03/video-1554051022.mp4"][/video]  
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości