Policjanci wołowskiej komendy przygotowują kolejnych uczniów do bezpiecznego spędzenia wakacji. W związku z tym w ramach działań profilaktycznych w Zespole Szkół Specjalnych i Placówek Resocjalizacyjnych w Wołowie przeprowadzono pogadankę na temat bezpieczeństwa w trakcie wakacji.
Policyjny profilaktyk spotkał się z uczniami z Zespołu Szkół Specjalnych i Placówek Resocjalizacyjnych w Wołowie. W trakcie spotkania funkcjonariusz przypomniał dzieciom i młodzieży podstawowe zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym, podczas wypoczynku nad wodą oraz w trakcie zbliżających się wakacji. Ważnym punktem spotkania była rozmowa o cyberzagrożeniach oraz odpowiedzialności prawnej osób nieletnich.
Na koniec spotkania uczniowie zrobili sobie pamiątkowe zdjęcia z policjantem na tle radiowozu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze