33. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w niedzielę!
Z tej okazji komendant powiatowy policji w Wołowie inspektor Jacek Gregor przekazał na licytację specjalne vouchery na zwiedzanie budynku komendy wołowskiej policji wraz z zaprezentowaniem pojazdów służbowych na terenie jednostki. Ponadto wołowscy funkcjonariusze przekazali torby z upominkami i pamiątkami, które również będzie można wylicytować.
- Jak co roku nad bezpieczeństwem podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy czuwać będą wołowscy policjanci. Mundurowi zwracać będą szczególną uwagę na kwestujące dzieci, a także czy zbiórki prowadzone są przez uprawnione do tego osoby - podkreśla wołowska komenda. -Przedsięwzięcie stanie się również doskonałą okazją do spotkania z mundurowymi na stoisku profilaktyczno-promocyjnym w trakcie trwania tegorocznego finału WOŚP w hali OSiR w Wołowie na ulicy Panieńskiej.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze