Reklama

Pożar w Zagórzycach. Strażacy musieli użyć podnośnika

31/03/2019 12:28
Dzisiaj doszło do pożaru we wsi Zagórzyce. Na miejsce przybyli strażacy, aby ugasić płomienie na poddaszu domu. Pożar był spowodowany zapaleniem się komina. Więcej w przyszłym wydaniu Kuriera Gmin. [video width="320" height="576" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/03/video-1554023657.mp4"][/video] [video width="320" height="576" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/03/video-1554023664.mp4"][/video]  
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości