Reklama

Radni z powiatu wołowskiego na 2. Dolnośląskim Kongresie Młodzieży

17/12/2021 10:08

Przedstawiciele Młodzieżowej Rady Powiatu Wołowskiego wzięli udział w 2. Dolnośląskim Kongresie Młodzieży.

- Najbardziej zainteresowała nas debata o zdrowiu psychicznym młodzieży - relacjonują młodzi radni. - Mieliśmy wtedy okazje przedstawić dobre praktyki naszej rady w działaniach na rzecz zdrowia psychicznego. Później nasz opiekun udzielił wskazówek dotyczących skutecznego załatwienia spraw w urzędach. Z przyjemnością poznaliśmy nowych młodzieżowych działaczy, jak również wzmocniliśmy relacje z zaprzyjaźnionym radami - podsumowują.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości