- Najbardziej zainteresowała nas debata o zdrowiu psychicznym młodzieży - relacjonują młodzi radni. - Mieliśmy wtedy okazje przedstawić dobre praktyki naszej rady w działaniach na rzecz zdrowia psychicznego. Później nasz opiekun udzielił wskazówek dotyczących skutecznego załatwienia spraw w urzędach. Z przyjemnością poznaliśmy nowych młodzieżowych działaczy, jak również wzmocniliśmy relacje z zaprzyjaźnionym radami - podsumowują.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze