Radny powiatowy Maciej Nejman poruszył ważny temat związany z widocznością na drogach. Oto jego wpis z mediów społecznościowych.
Wczoraj na komisji Rady Powiatu zadałem Panu Staroście Januszowi Dziarskiemu dwa pytania:
- kiedy rozpocznie się koszenie poboczy na drogach wojewódzkich będących w bieżącym utrzymaniu powiatu?
- kiedy rozpocznie się naprawa (łatanie) dróg po zimie?
Na żadne z tych pytań Pan Starosta nie umiał odpowiedzieć. Po długich konsultacjach telefonicznych oznajmił, że jutro ogłosi przetarg na koszenie, a naprawy nastąpią w niedalekiej przyszłości.
Brak zainteresowania zadaniami powiatu i lekceważenie potrzeb mieszkańców przez starostę są porażające.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze