W niedzielę (tj. 28 kwietnia 2019 r.) miłośnicy wycieczek rowerowych wyruszyli z Wołowa do pasieki w Garwole. Relacja z tego wydarzenia ukaże się w czwartkowym wydaniu Kuriera Gmin. Zapraszamy do obejrzenia wideo. [video width="320" height="576" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/04/video-1556455948.mp4"][/video] [video width="320" height="576" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/04/video-1556455949.mp4"][/video] [video width="320" height="576" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/04/video-1556456123.mp4"][/video]
Komentarze