Na fanpage miejscowości Rudno zamieszczono apel skierowany do osoby, która podrzuciła do wsi odpady.
- Proszę o zabranie swoich śmieci z naszej wioski. Jeżeli nie zostaną zabrane w przyszłym tygodniu sprawa zostanie zgłoszona na policję. Osoba, która zostawiła te śmieci nie ma szczęścia, bo są paragony ze sklepu w Wołowie (akurat są tam kamery) i etykieta z paczki gabarytowej z adresem - czytamy.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze