Reklama

Są ze sobą już 50 lat po ślubie, czyli złote gody dwóch par z gminy Wołów

24/05/2024 15:08

W czwartek, 23 maja 2024 roku po raz kolejny w tym roku odbyła się ważna uroczystość. Swój jubileusz świętowały dwie pary z gminy Wołów.

- Wczoraj po raz kolejny w tym roku odbyła się niezwykła uroczystość. Dwie pary małżeńskie z gminy Wołów świętowały swój jubileusz Złote Gody - 50. rocznicę ślubu - informuje gmina Wołów. Ten piękny jubileusz obchodzili: Teresa i Zdzisław Kociołek oraz Wanda i Zbigniew Sienkiewicz. Gratulujemy i życzymy kolejny lat w zdrowiu, szczęściu i miłości!

Na uroczystości obecny był burmistrz Gminy Wołów Dariusz Chmura, który pogratulował Jubilatom życząc jednocześnie kolejnych wspólnie spędzonych lat w zdrowiu i wzajemnym poszanowaniu.

Reklama

Źródło: Gmina Wołów Aktualizacja: 24/05/2024 15:37
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości