W czwartek, 23 maja 2024 roku po raz kolejny w tym roku odbyła się ważna uroczystość. Swój jubileusz świętowały dwie pary z gminy Wołów.
- Wczoraj po raz kolejny w tym roku odbyła się niezwykła uroczystość. Dwie pary małżeńskie z gminy Wołów świętowały swój jubileusz Złote Gody - 50. rocznicę ślubu - informuje gmina Wołów. Ten piękny jubileusz obchodzili: Teresa i Zdzisław Kociołek oraz Wanda i Zbigniew Sienkiewicz. Gratulujemy i życzymy kolejny lat w zdrowiu, szczęściu i miłości!
Na uroczystości obecny był burmistrz Gminy Wołów Dariusz Chmura, który pogratulował Jubilatom życząc jednocześnie kolejnych wspólnie spędzonych lat w zdrowiu i wzajemnym poszanowaniu.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze