Reklama

Sesja Rady Miejskiej w Brzegu Dolnym. Wybór wiceprzewodniczących

06/12/2018 18:25
5 grudnia na sesji Rady Miejskiej w Brzegu Dolnym wybrano wiceprzewodniczących rady, którymi zostali Anna Michalska oraz Mirosław Dawidowicz. Więcej szczegółów z dolnobrzeskiej sesji już we wtorkowym wydaniu Kuriera Gmin. [video width="720" height="416" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2018/12/video-1544109288.mp4"][/video]
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości