Po tym wyborze ogłoszono przerwę w obradach, nie decydując się na wybór wiceprzewodniczących Rady i przewodniczących komisji. Nad tą sprawą radni mają pochylić się jeszcze w tym miesiącu. Wniosek formalny o zdjęcie z porządku obrad uchwał w sprawie wyboru wiceprzewodniczących Rady wniósł radny Kamil Kasina, który stwierdził, iż głosowanie nad zastępcami przewodniczącego powinno mieć miejsce podczas sesji, na której będą wybierani przewodniczący komisji. Sesję zakończyło ślubowanie nowego burmistrza Pawła Pirka. Nowy szef gminy złożył gratulacje radnym i wyraził nadzieję na udaną współpracę owocującą spełnieniem wszystkich obietnic z kampanii wyborczej. [video width="720" height="416" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2018/11/video-1543253384.mp4"][/video]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze