Reklama

Spotkanie w dolnobrzeskim Urzędzie Miejskim z posłanką Jolantą Niezgodzką

02/08/2024 13:39

W czwartek, 1 sierpnia Ireneusz Fura burmistrz Brzegu Dolnego wraz ze swoim zastępcą Kamilem Jeżyną gościli w Urzędzie Miejskim w Brzegu Dolnym posłankę Jolantę Niezgodzką.

Na spotkaniu obecna była również wicestarosta Beata Gryga. Podczas spotkania rozmawiano o możliwościach oraz kierunkach rozwoju gminy Brzeg Dolny.

Źródło: brzegdolny.pl
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości