W czwartek, 1 sierpnia Ireneusz Fura burmistrz Brzegu Dolnego wraz ze swoim zastępcą Kamilem Jeżyną gościli w Urzędzie Miejskim w Brzegu Dolnym posłankę Jolantę Niezgodzką.
Na spotkaniu obecna była również wicestarosta Beata Gryga. Podczas spotkania rozmawiano o możliwościach oraz kierunkach rozwoju gminy Brzeg Dolny.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze