Reklama

Spotkanie z Markiem Cukrowskim

29/09/2018 10:00
Publikujemy wideo z jednego ze spotkań z Markiem Cukrowskim, który kandyduje na burmistrza gminy Brzeg Dolny. Kolejne spotkanie z wyborcami zaplanowane jest na poniedziałek (tj. 1 września 2018 r.) w świetlicy w Pogalewie Wielkim o godz. 17.00. Obserwujcie nasz profil na Facebooku oraz stronę www.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości