Kolejny sukces w naszym powiecie dla zawodniczek tenisa stołowego. Dziewczyny z dolnobrzeskiego klubu przywiozły do domu srebro!
Jak informuje gmina Brzeg Dolny, zawodniczki MKS Rokita Brzeg Dolny z sekcji tenisa stołowego zajęły drugie miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski! Zawody odbywały się od 27 do 28 maja w Dębicy. Marika Chrąchol, Lena Smolarek i Gabriela Pułecka zajęły drugie miejsce zdobywając tym samym tytuł drużynowych wicemistrzyń Polski.
Gratulujemy!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze