Reklama

Srebro na Mistrzostwach Polski dla zawodniczek z Brzegu Dolnego

29/05/2022 09:19

Kolejny sukces w naszym powiecie dla zawodniczek tenisa stołowego. Dziewczyny z dolnobrzeskiego klubu przywiozły do domu srebro!

Jak informuje gmina Brzeg Dolny, zawodniczki MKS Rokita Brzeg Dolny z sekcji tenisa stołowego zajęły drugie miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski! Zawody odbywały się od 27 do 28 maja w Dębicy. Marika Chrąchol, Lena Smolarek i Gabriela Pułecka zajęły drugie miejsce zdobywając tym samym tytuł drużynowych wicemistrzyń Polski.

Gratulujemy!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości