- Taki widoczek przed wejściem do Ogrodów Działkowych na oś. Fabrycznym, o dumnej nazwie Przyszłość - napisała w mediach społecznościowych pani Elżbieta z Brzegu Dolnego i opublikowała zdjęcie przedstawiające niechlubny teren.
Komentarze