Reklama

Sterty śmieci przed wejściem do ogrodów działkowych

27/01/2022 09:04

- Taki widoczek przed wejściem do Ogrodów Działkowych na oś. Fabrycznym, o dumnej nazwie "Przyszłość" - napisała w mediach społecznościowych pani Elżbieta z Brzegu Dolnego i opublikowała zdjęcie przedstawiające niechlubny teren.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości