Informacje o aktach niszczenia wspólnego mienia powtarzają się co jakiś czas. Za naprawy płacimy my, wszyscy mieszkańcy z naszych podatków.
W ciągu ostatnich kilku dni sprawca zniszczył w Parku Miejskim wiatę przystankową w rynku oraz monitoring.
Zakład Gospodarki Komunalnej w Brzegu Dolnym poinformował na swojej stronie, że akty wandalizmu zawsze są zgłaszane na Policję. Tym razem zniszczony monitoring zdążył nagrać sprawcę. Jego zatrzymanie to kwestia czasu.
Kilka dni wcześniej zniszczono w wołowskim rynku kwietnik.
- Komu przeszkadzały ustawione przez pracowników gminy wieże kwiatowe? Policja szuka wandala. To brak szacunku do wspólnej własności i ciężkiej pracy - piszą miejscy urzędnicy.
Jeśli je widzisz- reaguj.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze