Reklama

Stop wandalizmowi! Kto to zniszczył?

10/07/2023 09:04

Informacje o aktach niszczenia wspólnego mienia powtarzają się co jakiś czas. Za naprawy płacimy my, wszyscy mieszkańcy z naszych podatków.

W ciągu ostatnich kilku dni sprawca zniszczył w Parku Miejskim wiatę przystankową w rynku oraz monitoring. 

Zakład Gospodarki Komunalnej w Brzegu Dolnym poinformował na swojej stronie, że akty wandalizmu  zawsze są zgłaszane na Policję. Tym razem zniszczony monitoring zdążył nagrać sprawcę. Jego zatrzymanie to kwestia czasu.  

Kilka dni wcześniej zniszczono w wołowskim rynku kwietnik.

- Komu przeszkadzały ustawione przez pracowników gminy wieże kwiatowe? Policja szuka wandala. To brak szacunku do wspólnej własności i ciężkiej pracy - piszą miejscy urzędnicy.

Reklama

Jeśli je widzisz- reaguj. 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości