Wielkie święto strażaków z terenu naszego powiatu odbyło się w Wołowie. Na obchodach Dnia Strażaka pojawili się włodarze każdej z gmin i powiatu.
Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Wołowie wraz ze starostą i włodarzami gmin powiatu wołowskiego oraz prezes PCC Rokita serdecznie zaprosili wszystkich strażaków i mieszkańców powiatu na uroczyste obchody Powiatowego Dnia Strażaka.
Obchody rozpoczęły się od Mszy Świętej w intencji strażaków, w kościele pw. św. Wawrzyńca. Później widzieliśmy przemarsz kolumny strażackiej na wołowski rynek. Na koniec przewidziano Biesiadę Strażacką dla strażaków wraz z rodzinami na terenie basenu miejskiego.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze