W Wińsku porozmawialiśmy o problemach ludzi mieszkających w lokalach socjalnych. Jak spędzają święta Wielkanocne? Więcej na ten temat w przyszłym wydaniu Kuriera Gmin. [video width="320" height="576" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/04/video-1555765180.mp4"][/video] [video width="320" height="576" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/04/video-1555765211.mp4"][/video] [video width="320" height="576" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/04/video-1555765234.mp4"][/video] [video width="320" height="576" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/04/video-1555765529.mp4"][/video] [video width="320" height="576" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/04/video-1555767442.mp4"][/video] [video width="320" height="576" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/04/video-1555767564.mp4"][/video] [video width="320" height="576" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/04/video-1555767816.mp4"][/video] [video width="320" height="576" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/04/video-1555771026.mp4"][/video]
Komentarze