Reklama

Taki bałagan woła o pomstę do nieba!

17/07/2023 08:29

Ręce opadają. Tak wygląda okolica ogródków w Brzegu Dolnym.

Przy wyjściu z działek z osiedla Fabrycznego na obwodnicę, prawdopodobnie działkowcy robią sobie śmietnik, taki jaki wcześniej był przy obecnie zamkniętej już bramie. 

Czy tak wygląda dbanie o czystość? Czy nie prościej wyrzucić odpady pod swoim blokiem? Jaki dajemy przykład młodemu pokoleniu?

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości