Ręce opadają. Tak wygląda okolica ogródków w Brzegu Dolnym.
Przy wyjściu z działek z osiedla Fabrycznego na obwodnicę, prawdopodobnie działkowcy robią sobie śmietnik, taki jaki wcześniej był przy obecnie zamkniętej już bramie.
Czy tak wygląda dbanie o czystość? Czy nie prościej wyrzucić odpady pod swoim blokiem? Jaki dajemy przykład młodemu pokoleniu?

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze