Klasa V ze Szkoły Podstawowej w Krzelowie spędziła cały dzień w kopalni w Złotym Stoku. Wycieczkę wygrali w konkursie Kuriera Gmin, a ich praca plastyczna urzekła wszystkich w naszej redakcji.
Poniżej fotorelacja z wyjazdu, a materiały wideo znajdziecie tutaj.