Reklama

Uczniowie z Krzelowa w Złotym Stoku

23/05/2017 13:41
Klasa V ze Szkoły Podstawowej w Krzelowie spędziła cały dzień w kopalni w Złotym Stoku. Wycieczkę wygrali w konkursie Kuriera Gmin, a ich praca plastyczna urzekła wszystkich w naszej redakcji. Poniżej fotorelacja z wyjazdu, a materiały wideo znajdziecie tutaj.
Reklama

Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości