Reklama

Uczniowie z Krzelowa zwiedzili kopalnię w Złotym Stoku (video)

17/05/2017 12:30
Klasa V ze Szkoły Podstawowej w Krzelowie spędziła cały dzień w kopalni w Złotym Stoku. Wycieczkę wygrali w konkursie Kuriera Gmin, a ich praca plastyczna urzekła wszystkich w naszej redakcji. Poniżej znajdziecie materiały video z wycieczki, a w kolejnym wydaniu Kuriera Gmin opublikujemy fotorelację z wyjazdu.
Reklama

Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości