Reklama

Uczniowie z seniorami tworzyli ozdoby świąteczne

16/12/2024 17:29

Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Brzegu Dolnym odwiedzili Dzienny Dom Senior+ w Brzegu Dolnym i wspólnie z jego mieszkańcami tworzyli piękne stroiki świąteczne.

-  W czasie tego spotkania młodość spotkała się z doświadczeniem – uczniowie nie tylko stali się pomocnikami w przygotowaniach, ale także mieli okazję nauczyć się od seniorów cierpliwości, kreatywności i radości z małych rzeczy - relacjonuje szkoła. - To była niezwykle wartościowa lekcja empatii, współpracy i budowania międzypokoleniowych więzi. Seniorzy byli zachwyceni obecnością młodych ludzi, a nasi uczniowie wrócili z tego spotkania z sercami pełnymi ciepła i inspiracji. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w ten piękny dzień – razem tworzymy wspomnienia, które zostaną na długo.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości