Reklama

Ukradł kartę i zrobił zakupy

10/11/2018 11:59
W Brzegu Dolnym złapano nieostrożnego złodzieja. Mężczyzna ukradł kartę bankomatową i postanowił zapłacić nią za swoje zakupy. Złodziej zanim został złapany zdążył użyć kradzionej karty co najmniej trzy razy. Z konta bankowego poszkodowanego znikło ponad 240 złotych. Dolnobrzescy policjanci ustalili, że za kradzieżą stoi 25-letni mieszkaniec powiatu trzebnickiego. Mężczyzna odpowie za swoje czyny przed sądem. Grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności za kradzież z włamaniem.

st. sierż. Marzena Pawlik

KPP w Wołowie

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości