W Wołowie trwają obecnie intensywne prace budowlane w kilku miejscach. Do remontowanych ulic ma dołączyć też ul. Rawicka, która będzie zamknięta dla ruchu (dla pieszych przygotowano kładkę), a na ul. Leśnej będzie zamknięty jeden pas jezdni i ruchem będą kierowały osoby do tego przeszkolone. Na Rawickiej Od 9 kwietnia Dolnośląska Służba Dróg i Kolei rozpoczyna remont nawierzchni na ul. Rawickiej. Jezdnia ma być całkowicie wyłączona z ruchu. Za to dla pieszych przygotowano kładkę, ze względu na remont mostu. [video width="320" height="576" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/04/video-1554731389.mp4"][/video] [video width="320" height="576" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/04/video-1554731409.mp4"][/video] Na Leśnej Niedawno rozpoczął się drugi etap budowy kanalizacji przy ulicach Kościuszki - Leśna. W związku z tym na początku kwietnia wykonawca zaczął prace na pasie jezdni ul. Leśnej w okolicach rozwidlenia dróg. Dalsze roboty mają być wykonywane w kierunku przejazdu kolejowego. Jeśli chodzi o utrudnienia w ruchu, będą one nasilone od 16.00 do 24.00, bo właśnie wtedy są wykonywane prace na tym odcinku. Utrudniania mogą występować do końca maja. [video width="320" height="576" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/04/video-1554730894.mp4"][/video] [video width="320" height="576" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/04/video-1554730877.mp4"][/video]
Komentarze