Od 9 kwietnia Dolnośląska Służba Dróg i Kolei rozpoczęła remont mostu i nawierzchni na ul. Rawickiej. Jezdnia jest całkowicie wyłączona z ruchu. Dla pieszych przygotowano kładkę. [video width="320" height="576" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/04/video-1554975818.mp4"][/video]
Komentarze