Niedawno rozpoczął się drugi etap budowy kanalizacji przy ulicach Kościuszki – Leśna. W związku z tym na początku kwietnia wykonawca zaczął prace na pasie jezdni ul. Leśnej w okolicach rozwidlenia dróg. Dalsze roboty mają być wykonywane w kierunku przejazdu kolejowego. Jeśli chodzi o utrudnienia w ruchu, będą one nasilone od 16.00 do 24.00, bo właśnie wtedy są wykonywane prace na tym odcinku. Utrudniania mogą występować do końca maja. [video width="320" height="576" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/04/video-1555225960.mp4"][/video]
Komentarze