W wiadomości prywatnej na Facebooku zgłosił się do naszej Redakcji Czytelnik z prośbą o interwencję. Chodzi o rozlaną na drodze smołę. - W dniu dzisiejszym wylano smołę na drogę. Czy na pewno tak to ma wyglądać? - napisał 23 maja 2022 r. w godzinach wieczornych.
Z relacji naszego Czytelnika wynika, że smołę rozlano przy wyjeździe z miejscowości Bożeń. - Samochody jeżdżą po smole i smolę rozjeżdżają. Dzieci trzeba pilnować, żeby nie weszły w smołę - opisuje. Czytelnik przypuszcza, że miał to być sposób na załatanie dziur, ale chyba coś poszło nie tak. Prawdopodobnie pracownicy wodociągów próbowali zmyć smołę, ale efekt ich starań widać na zdjęciach, które dostała Redakcja. Na prośbę naszego Czytelnika spróbujemy ustalić co zaszło w Bożeniu. O efektach interwencji poinformujemy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze