W tym roku zawodnicy V Dolnobrzeskiego Crossu Mikołajkowego pobiegli dla Aleksandra Stadnika. Podczas imprezy można było wziąć udział w biegu Elfa na 400 m, biegu głównym na 5 km i 4 km w Nordic Walkingu. Szczegółową relację z tego wydarzenia przeczytacie we wtorkowym numerze Kuriera Gmin. Galeria wideo: [video width="720" height="416" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2018/12/video-1544365278.mp4"][/video] [video width="720" height="416" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2018/12/video-1544365205.mp4"][/video] [video width="720" height="416" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2018/12/video-1544365158.mp4"][/video] [video width="720" height="416" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2018/12/video-1544365024.mp4"][/video] [video width="720" height="416" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2018/12/video-1544365324.mp4"][/video] Galeria zdjęć:
Komentarze