Kolejna wspaniała impreza za nami! Tym razem udaliśmy się do Szkółki Leśnej w Tarchalicach - Nadleśnictwo Wołów, by wziąć udział w biegu organizowanym przez Wołów Biega.
Wprawdzie była to impreza sportowa, ale nie zabrakło w niej miejsca dla naszego stanowiska edukacyjnego. Przeprowadzaliśmy konkursy o tematyce ekologicznej, w których każdy wygrywał.
Dodatkowo jak zawsze rozdawaliśmy ulotki o prawidłowej segregacji odpadów, a także broszury edukacyjne.
Uczestnicy poza ogromnymi uśmiechami wychodzili od nas z takimi upominkami jak:
- szklarnie EKO
- LEGO Friends
- gry EKO Bohater
- gry Jestem EKO
- książki JAK BYĆ EKO
- kredki
- doniczki z kwiatkami
- słodkie wafelki
Dodatkowo po raz kolejny dzieci chętnie robiły sobie zdjęcia w naszej śmieciarce. Świetna zabawa trwała cały poranek, a uczestnicy opuszczali teren szkółki leśnej w wybornych nastrojach. Widzimy się na kolejnych imprezach!
Tworzymy lepsze środowisko!
PGK
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze