Reklama

W Brzegu Dolnym apelują o oszczędzanie wody

03/08/2022 13:43

Zakład Gospodarki Komunalnej w Brzegu Dolnym apeluje do mieszkańców o oszczędzanie wody.

W związku z suszą oraz w trosce o zapewnienie mieszkańcom miasta i gminy nieprzerwanej dostawy wody do celów bytowych Zakład Gospodarki Komunalnej w Brzegu Dolnym  apeluje o racjonalne i oszczędne zużycie wody.

W szczególności Zakład prosi o nieużywanie wody z sieci wodociągowej do podlewania ogródków, trawników i terenów rekreacyjnych, napełniania basenów oraz mycia samochodów - informuje dolnobrzeski ratusz.

Pobór wody kilkukrotnie wyższy od poziomu, do którego przystosowany jest system stanowi zagrożenie dla jego wydajności i może powodować przerwy w dostawie wody.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości