Zakład Gospodarki Komunalnej w Brzegu Dolnym apeluje do mieszkańców o oszczędzanie wody.
W związku z suszą oraz w trosce o zapewnienie mieszkańcom miasta i gminy nieprzerwanej dostawy wody do celów bytowych Zakład Gospodarki Komunalnej w Brzegu Dolnym apeluje o racjonalne i oszczędne zużycie wody.
W szczególności Zakład prosi o nieużywanie wody z sieci wodociągowej do podlewania ogródków, trawników i terenów rekreacyjnych, napełniania basenów oraz mycia samochodów - informuje dolnobrzeski ratusz.
Pobór wody kilkukrotnie wyższy od poziomu, do którego przystosowany jest system stanowi zagrożenie dla jego wydajności i może powodować przerwy w dostawie wody.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze