Reklama

W Brzegu Dolnym powstaną nowe bloki?

15/06/2019 13:37
Gmina właśnie ogłosiła, że nieruchomość po byłym przedszkolu przy ulicy Wyszyńskiego przeznaczona jest do zbycia. Przeznaczenie tej nieruchomości to - zabudowa wielorodzinna. Co o tym sądzicie? [video width="720" height="416" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/06/video-1560579280.mp4"][/video]
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości