Reklama

W Brzegu Dolnym znów śmierdzi

28/10/2018 15:13
Od kilku tygodni na jednym z portali internetowych wrze dyskusja o odorze panującym w mieście. Najbardziej wyczuwalny jest w okolicach osiedla domków jednorodzinnych na osiedlu Fabrycznym za stacją paliw Orlen oraz na Starym Mieście. Mieszkańcy twierdzą, że najsilniej woń wyczuwalna jest rankiem, inni, że w nocy. Problem istnieje. Nie ma jednak chyba sposobu na to aby go rozwiązać. Kto ma to zrobić? Władza mimo wieloletnich zgłoszeń mieszkańców nie zrobiła z tym nic. Co jakiś czas smród nie daje dolnobrzeżanom żyć. Zapraszamy do dyskusji.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości