16 października w Lubiążu wspominano św. Jadwigę Śląską.
Z tej okazji podczas nabożeństwa Ks. Proboszcz Roman Siewiera dokonał poświęcenia odbudowanych kapliczek Kalwarii Jadwiżańskiej oraz umieszczonych tam wizerunków przedstawiających sceny z jej życia. To historyczne wydarzenie zakończyła msza święta odprawiona w intencji mieszkańców parafii w Lubiążu.

źródło: Lubię Lubiąż
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze