Reklama

W najnowszym numerze: Oddział ginekologiczno-położniczy bez lekarzy. Będzie zawieszony?

15/05/2019 20:52
Około 40 pracowników przyszło spotkać ze starostą w sprawie służby zdrowia. Co się w niej obecnie dzieje, gdzie na czas zawieszenia oddziałów będą leczyć się pacjenci, czytaj w aktualnym wydaniu Kuriera Gmin. Najświeższe wydanie Kuriera Gmin do pobrania na eprasie lub do kupienia w twoim kiosku. [video width="640" height="352" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/05/mrqc6940.mp4"][/video]
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości