Około 40 pracowników przyszło spotkać ze starostą w sprawie służby zdrowia. Co się w niej obecnie dzieje, gdzie na czas zawieszenia oddziałów będą leczyć się pacjenci, czytaj w aktualnym wydaniu Kuriera Gmin. Najświeższe wydanie Kuriera Gmin do pobrania na eprasie lub do kupienia w twoim kiosku. [video width="640" height="352" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/05/mrqc6940.mp4"][/video]
Komentarze