Reklama

W Wołowie trwa właśnie koncert pasyjny G.B. Pergolesi „STABAT MATER”

07/04/2019 18:34
W kościele pw. św. Wawrzyńca, dzisiaj (tj. 7 Kwietnia 2019 r.) o godz. 18:00 rozpoczął się koncert pasyjny G.B. Pergolesi „STABAT MATER”. Wykonawcami są: Anna Ogińska - sopran Justyna Kopiszka - mezzosopran Kwartet smyczkowy - “Kaprys” Agnieszka Urbańczyk - skrzypce Marek Krótki - skrzypce Sonia Mitros - altówka Anna Matera - wiolonczela Za przygotowanie i poprowadzenie koncertu odpowiada Jacek Woleński. Zobacz wideo: [video width="320" height="576" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/04/video-1554654080.mp4"][/video] [video width="320" height="576" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/04/video-1554654136.mp4"][/video]
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości