Już po raz piąty odbyły się warsztaty w Łososiowicach przy współpracy Lasów Państwowych Nadleśnictwo Wołów.
Uczestnicy mogli rozszerzyć swoją wiedzę na temat tego, jak pomóc zwierzętom w zimie, czym i czy w ogóle je dokarmiać? Wydarzenie zakończone było ogniskiem z kiełbaskami i słodkim poczęstunkiem. To kolejne tego typu przedsięwzięcie, którego pomysłodawcą jest stowarzyszenie „Łośki”. Gratulujemy trafionych pomysłów i czekamy na kolejne takie inicjatywy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze