Reklama

Wigilia u dolnobrzeskich seniorów [ZDJĘCIA]

19/12/2024 09:26

Tegoroczne spotkanie wigilijne seniorów ze Związku Emerytów odbyło się w Dolnobrzeskim Domu Kultury.

Seniorzy mieli okazję usiąść przy wigilijnym stole, podzielić się opłatkiem.  Przewodnicząca Związku Urszula Pietrzyk i burmistrz miasta Ireneusz Fura złożyli seniorom życzenia świąteczno-noworoczne. Spotkanie uświetnił występ dla zaproszonych gości chór Oremus pod przewodnictwem  Małgorzaty Aleksander Tęczy. Młodzież zaśpiewała piękne pastorałki i kolędy.

Tradycyjnie po wspólnym łamaniu się opłatkiem seniorzy i goście zasiedli do wspólnej wigilijnej wieczerzy. Wśród tradycyjnych potraw na stołach znalazły się m.in: barszczyk czerwony z uszkami, gołąbki z kaszą i sosem grzybowym, pierogi, kanapki z sałatką żydowską i śledzikiem oraz ciasta.

Reklama

 

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 19/12/2024 09:33
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości