Tegoroczne spotkanie wigilijne seniorów ze Związku Emerytów odbyło się w Dolnobrzeskim Domu Kultury.
Seniorzy mieli okazję usiąść przy wigilijnym stole, podzielić się opłatkiem. Przewodnicząca Związku Urszula Pietrzyk i burmistrz miasta Ireneusz Fura złożyli seniorom życzenia świąteczno-noworoczne. Spotkanie uświetnił występ dla zaproszonych gości chór Oremus pod przewodnictwem Małgorzaty Aleksander Tęczy. Młodzież zaśpiewała piękne pastorałki i kolędy.
Tradycyjnie po wspólnym łamaniu się opłatkiem seniorzy i goście zasiedli do wspólnej wigilijnej wieczerzy. Wśród tradycyjnych potraw na stołach znalazły się m.in: barszczyk czerwony z uszkami, gołąbki z kaszą i sosem grzybowym, pierogi, kanapki z sałatką żydowską i śledzikiem oraz ciasta.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze