Reklama

Właściciel chce odzyskać budynek, w którym znajduje się świetlica

06/04/2019 15:54
Podczas wyborów sołeckich w Buszkowicach Małych, właściciel budynku, w którym mieści się świetlica upominał się o jego zwrot. Zobacz dyskusję jaka wywiązała się między mieszkańcami i wypowiedź wójt gminy Wińsko. Artykuł na ten temat ukaże się w przyszłym wydaniu Kuriera Gmin. [video width="320" height="576" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/04/video-1554446920-1.mp4"][/video] [video width="320" height="576" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/04/video-1554453957.mp4"][/video] [video width="320" height="576" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/04/video-1554453966.mp4"][/video] [video width="320" height="576" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/04/video-1554454008.mp4"][/video] [video width="320" height="576" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/04/video-1554454033.mp4"][/video] [video width="320" height="576" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/04/video-1554454044.mp4"][/video] [video width="320" height="576" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/04/video-1554454051.mp4"][/video] [video width="320" height="576" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/04/video-1554454078.mp4"][/video]  
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości