24 maja, w sobotę, mieszkańcy Wołowa mieli okazję świętować Dzień Mamy w niezwykłej oprawie muzycznej. Na scenie pojawili się artyści, którzy zabrali publiczność w magiczną podróż do lat 70-tych, pełną rytmów i niezapomnianych hitów.
Podczas koncertu usłyszeliśmy kultowe przeboje takie jak „Parostatkiem w piękny rejs”, „Autostopem” oraz wiele innych znanych utworów, które porwały widzów do tańca i wspólnego śpiewania.
Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim, którzy przybyli i razem z nimi stworzyli tak wyjątkową atmosferę. Zapraszamy do dzielenia się swoimi ulubionymi piosenkami z tamtych lat oraz do udziału w kolejnych wydarzeniach kulturalnych na terenie gminy Wołów.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze